Alec Baldwin abiellus teist korda. Link fotodele

10 kommentaari
Alec Baldwin abiellus teist korda. Link fotodele

54-aastane näitleja Alec Baldwin abiellus laupäeval 28-aastase joogaõpetaja Hilaria Lynn Thomas`iga.

54-aastane näitleja Alec Baldwin abiellus laupäeval 28-aastase joogaõpetaja Hilaria Lynn Thomas`iga.

Paar vahetas sõrmuseid nädalavahetusel St. Patricku katedraalis New Yorgis, kirjutab New York Times. Näitleja ja joogaõpetaja kohtusid esmakordselt 2011. aasta veebruaris Pure Food and Wine nimelises restoranis New Yorgis.

”Seisin ukse lähedal koos oma sõpradega, kui ta kõndis minu juurde, haaras mu käest ja ütles ”Ma pean sind tundma”,” rääkis Thomas.

Baldwini julgele žestile järgnes elav arutelu, mille tulemusena andis Baldwin naisele oma visiitkaardi. Hiljem on näitleja öelnud, et tema avarepliik oleks võinud olla originaalsem. Baldwin on avaldanud ka, et ta ei küsi kunagi naistelt nende telefoninumbreid, vaid annab neile meelsamini enda oma.

Esimesel kohtingul suundus paar teatrirestorani, kus oli kohal ka nende sõpru. Naise sõnul ei häirinud teda nii väga Alec`i kuulsus, vaid nende vanusevahe.

Baldwini esimene abielu näitleja Kim Basinger`iga lõppes 2002. aastal.

”Olen pärast lahutust käinud kohtamas paljude naistega ja mõelnud palju sellele, mida ma elult tahan ning mida soovin teha. Ma mõtlesin sellele liiga palju, ma arvan. Ma ei olnud valmis võimalusest haarama, kuni kohtusin Hilaria`ga,” sõnas Alec.

Samas Hilaria on toetunud emalt saadud nõuandele. ”Ta ütles mulle, et me kas edeneme liiga kiiresti või siis teeme just õigesti,” rääkis Hilaria.

Vaata pilte siit

 

Buduaar.ee