Angelina Jolie ja Brad Pitt soovivad meeleheitlikult hertsoginna Catherine’iga kohtuda

Angelina Jolie ja Brad Pitt soovivad meeleheitlikult hertsoginna Catherine’iga kohtuda

Angelina Jolie ja Brad Pitt soovivad heastada olukorda, mil nad 2011.  aastal ei kohtunud ühendriikides viibinud herstoginna Catherine’i (endise nimega Kate Middleton) ning tema abikaasa prints Williamiga.

Angelina Jolie ja Brad Pitt soovivad heastada olukorda, mil nad 2011. aastal ei kohtunud ühendriikides viibinud herstoginna Catherine’i (endise nimega Kate Middleton) ning tema abikaasa prints Williamiga.

“Brad ja Angelina tunnevad end väga halvasti, et ei kohtunud toona hetsoginna ja prints Williamiga. Neid on see seik vaevanud aastaid. Nüüd püüavad nad seda heastada.”

Kuulus Hollywoodi paar, kes kasvatavad koos kuute last Maddox’it (13), Pax’i (10), Zahara’t (9), Shiloh’it (8) ja viie aastaseid kaksikuid Vivienne ja Knox’i, püüavad nüüd juhtunu heastada järgmisel kuul, mil hertsoginna Catherine külastab Maltat.

2011. aasta USA reisil sai hetsoginna Catherina aga väga heaks sõbraks “Legally Blond” filmist tuntust kogunud näitlejanna Reese Witherspooniga. “Kate ja Reese arutavad omavahel kõiki muresid ning teavad, et kumbki ei räägi vesteldust sõnagi edasi,” rääkis allikas Daily Star ajakirjale.

 

Autor: Helena-Reet Ennet