FOTOD: ANGELINA JOLIE pole eales varem Eestile nii lähedal olnud

Maailmakuulus näitleja Angelina Jolie on ühtlasi ka ÜRO pagulaste agentuuri erisaadik ning sellega seoses viibib ta hetkel Euroopas - nii lähedal pole kaunis näitlejatar Eestile kunagi varem olnud. Angelina visiidid viisid teda nii Prantsusmaale kui ka Belgiasse, kus ta kohtus NATO peasekretäri Jens Stoltenbergiga ja Prantsuse esileedi Brigitte Macroniga.

Maailmakuulus näitleja Angelina Jolie on ühtlasi ka ÜRO pagulaste agentuuri erisaadik ning sellega seoses viibib ta hetkel Euroopas – nii lähedal pole kaunis näitlejatar Eestile kunagi varem olnud. Angelina visiidid viisid teda nii Prantsusmaale kui ka Belgiasse, kus ta kohtus NATO peasekretäri Jens Stoltenbergiga ja Prantsuse esileedi Brigitte Macroniga.

42aastane Angelina nägi visiidil olles laitmatu välja ning kandis minimalistliku stiiliga rangeid kostüüme, eelistades oma tavapärast lemmikut musta värvitooni.

Angelina astus Brüsselis üles NATO pressikonverentsil ja seda eesmärgiga arutada naistevastase seksuaalvägivalla ennetamist konfliktipiirkondades.

Visiidile võttis näitlejatar kaasa ka kõik oma kuus last.

Pilte näed siin