Kaisa Oja avastas enda jaoks uue hobi

7 kommentaari

Üleeile toimus Valgeranna Golfiklubis  suvine golfiüritus Famous Grouse Golf 2008, kus tuntud inimesed paigutatati paaridesse golfaritega ning toimus sõbralik võistlusmäng. Ka tantsustaar Kaisa Oja oli palutud üritusest osa võtma ning tal õnnestus oma võistluskaaslase Allan Roosipuuga saavutada lausa auhinnaline III koht! Õnnestunud golfimäng ja uus tegevusala andsid Kaisale juurde sedavõrd palju innustust, et ta plaanib golfiga ka tulevikus tõsisemalt tegelema hakata.

Üleeile toimus Valgeranna Golfiklubis  suvine golfiüritus Famous Grouse Golf 2008, kus tuntud inimesed paigutatati paaridesse golfaritega ning toimus sõbralik võistlusmäng.

Ka tantsustaar Kaisa Oja oli palutud üritusest osa võtma ning tal õnnestus oma võistluskaaslase Allan Roosipuuga saavutada lausa auhinnaline III koht! Õnnestunud golfimäng ja uus tegevusala andsid Kaisale juurde sedavõrd palju innustust, et ta plaanibki golfiga ka tulevikus tõsisemalt tegelema hakata.

“Hoidsin siin võistlusel põhimõtteliselt esimest korda golfikeppi käes, aga mulle väga meeldis mängida,” ütles Kaisa võistluse lõppedes Buduaarile.  „Ma arvan, et hakkan seda ala õppima ning sellest saab minu uus hobi. Golf on mõnus ala.“

Võistluselt võtsid osa veel: Hendrik Sal Saller, Koit Toome, ansambel Bedwetters, Ott Kiivikas jpt. 

Võistluse I koha pälvisid Arne Pent ja Jaak Põldma ja II koha Marko Siigla ja Priit Põldoja.

/Toimetas: Merlyn Uusküla/