Keira Knightley ei tahtnudki eriti abielluda

Keira Knightley ei tahtnudki eriti abielluda

Keira Knightley tunnistab, et abielu võib olla keeruline ja et ega ta väga mehele minna tahtnudki.

Keira Knightley tunnistab, et abielu võib olla keeruline ja et ega ta väga mehele minna tahtnudki.

Näitlejanna Keira Knightley tunnistab, et tema ja ta abikaasa, Klaxonsi rokkari James Rightoni töökohustused muudavad abielu üsna keerukaks, vahendab FemaleFirst. 

Keira leiab, et abielus on oluline leida aega nii teineteisele kui ka omaette olemiseks. 

Kui üks pool on oma bändiga kolm kuud tuuril ja teine filmivõtetel, muutuvad elud väga eraldiseisvaks. See on riskantne. Paarisuhtes peab muidugi säilitama iseenda, kuid samal ajal tuleb ehitada üles tugevat kooselu,” räägib staar. Seepärast on Keira aeg-ajalt koos Klaxonsiga tuuril. 

2013. aastal Prantsusmaal Jamesiga abiellunud Keira tunnistab, et abielu polnud kunagi tema prioriteetidenimekirjas ning ta võttis Jamesi ettepaneku vastu üksnes seepärast, et arvas, et pulm oleks lõbus ettevõtmine.

Ma pole kunagi eriline abielufänn olnud, üldse mitte! Mu vanemad on olnud kogu oma elu seisukohal, et pole mõtet vaeva näha. Nemad abiellusid ilmselt üksnes selleks, et ühine kodulaen võtta. Aga kui James ettepaneku tegi, mõtlesin ma, et miks ka mitte – ma pole seda ju kunagi proovinud. Tundus, et see võiks olla lõbus,” räägib Keira.

Ja kuigi 29aastane näitlejanna on juba tervelt aastajagu abielus olnud, ei ole ta senini suutnud muuta ära oma perekonnanime.
“Ma läksin endale uusi dokumente vormistama, aga kui nägin uut nime paberilepanduna, tundsin, et ma pole siiski selleks valmis. Ma ei suuda seda, vähemasti praegu mitte,” ütleb ta.

 

Buduaar.ee