KOHUTAV: ARSTID TEATASID, ET KANYE WEST on raskelt haige

Maailmakuulus räppar Kanye West toimetati sel esmaspäeval ootamatult haiglasse ning ta pidi ühtlasi katkestama ka oma kontserttuuri. Kui esialgu räägiti meediale, et mees kannatab unepuuduse all ja et temaga on kõik korras, siis nüüd selgub, et asi on oodatust kordades hullem. Seda, millal Kanye haiglast välja saab, ei ole veel teada.

Maailmakuulus räppar Kanye West toimetati sel esmaspäeval ootamatult haiglasse ning ta pidi ühtlasi katkestama ka oma kontserttuuri. Kui esialgu räägiti meediale, et mees kannatab unepuuduse all ja et temaga on kõik korras, siis nüüd selgub, et asi on oodatust kordades hullem. See, millal Kanye haiglast välja saab, ei ole veel teada.

Algselt jõudis meediasse info, et Kanye läks esmaspäeval vabatahtlikult haiglasse ning et arst oli seda soovitanud, ent seejärel jõudis avalikkuse ette üsnagi šokeeriv info, mis esialgsega mingilgi määral kokku ei klapi. Nimelt väitis üks allikas, et Kanye oli märatsema hakanud ning ta seoti kinni, et oleks üldse võimalik ta haiglasse toimetada.

Tänaseks on selge, et Kanye tervislik seisund vajab pikemat ravi ning tuleviku osas veel midagi kindlat öelda ei saa. Kim Kardashian viibib Kanye kõrval UCLA meditsiinikeskuses ning võtab hetkel kõike üks päev korraga.

Arstide sõnul sattus Kanye psühhoosi. Paranoia, stress ja ärevushäired võtsid mehe üle kontrolli ning ta vajab professionaalide abi, et sellest välja tulla. Kanye tuttav rääkis TMZ portaalile, et mehe psühholoogilised probleemid on niivõrd tõsised, et kindlustus kataks isegi tema ärajäänud tuurist tekkinud kahju ning siinkohal on tegu meeletult suure summaga.

Lähima paari päeva jooksul selgub, kus Kanye oma järgmised nädalad veedab – kas ta pääseb koju või peab pikemalt haiglasse jääma.

Allikas: TMZ