Kõige rohkem tippmodelle tuleb Eestist! Šokeerivad on aga ideaalse modelli mõõdud

Kõige rohkem tippmodelle tuleb Eestist! Šokeerivad on aga ideaalse modelli mõõdud

Eesti naisi on alati maailmas kõrgelt hinnatud ja nüüd on ka statistiliselt kinnitatud, et tõepoolest meie naised ongi kõige kaunimad! Nimelt jagab tippmodell Carmen Kass oma Facebooki seinal Girl Modeli infograafikut, milles on välja toodud, et arvestades rahvaarvu on kõige rohkem tippmodelle pärit Eestist. Šokeerivad on aga mõõdud, mis ideaalsel modellil olema peavad – ta on 180 sentimeetrit pikk, kaalub 53 kilo ning ta ümbermõõdud on 86-60-86 sentimeetrit (rinnaümbermõõt, piht ja puusaümbermõõt). 

Eesti naisi on alati maailmas kõrgelt hinnatud ja nüüd on ka statistiliselt kinnitatud, et tõepoolest meie naised ongi kõige kaunimad! Nimelt jagab tippmodell Carmen Kass oma Facebooki seinal Girl Modeli infograafikut, milles on välja toodud, et arvestades rahvaarvu on kõige rohkem tippmodelle pärit Eestist. Šokeerivad on aga mõõdud, mis ideaalsel modellil olema peavad – ta on 180 sentimeetrit pikk, kaalub 53 kilo ning ümbermõõdud on 86-60-86 sentimeetrit (rinnaümbermõõt, piht ja puusaümbermõõt). 

Top 10 jaguneb järgmiselt: 1. Eesti, 2. Island, 3. Leedu, 4. Taani, 5. Läti, 6. Rootsi, 7. Holland, 8. Slovakkia, 9. Norra, 10. Tšehhi.

Arvestamata rahvaarvu on esikohal Ameerika Ühendriigid: 1. USA, 2. Brasiilia, 3. Venemaa, 4. Suurbritannia, 5. Holland, 6. Kanada, 7. Saksamaa, 8. Poola, 9. Austraalia, 10. Prantsusmaa.

Milline on ideaalne modell?

Model.com portaali järgi pandi ka kõrgeimalt hinnatud modellide järgi kokku nii-öelda ideaalne modell. Ta on 180 cm pikk, kaalub 53 kilo ning ta ümbermõõdud on 86-60-86 sentimeetrit (rinnaümbermõõt, piht ja puusaümbermõõt). Täiuslikul modellil on sinised silmad ja hele nahk.

Enamik modellidest alustab oma tööd 16-aastaselt ja keskmiselt kestab modellikarjäär kõigest viis aastat.

Vaata lisaks siit

Kas Sinu arvates on need kriteeriumid, mis ideaalsele modellile pandud on, tõesti mõistlikud?