KOROONAVIIRUSE HIRMUS elav tütar saatis oma vanemad koos riietega dušši alla

Shutterstock

Buduaar

Koroonaviirus on nii mõnegi inimese endast täiesti välja viinud.

27-aastane Pennsylvania osariigis elav väikepoisi ema Dijana Jashari tõdeb, et mida aeg edasi, seda närvilisemaks on ta muutunud ja ta saab sellest ka ise aru.

Naine kardab koroonaviirusesse nakatumist nii väga, et ta on kasutusele võtnud kõige ekstreemsemad meetmed, mis üldse võimalik. Ta elab koos oma pisipoja ja vanematega suures majas ning et toit hakkas kodus otsa saama, pidi keegi toidupoodi minema.

Dijana ema ja isa sõitsid autoga poodi ja ostsid kokku kõik vajaliku. Kottidega koju jõudes keelas tütar neil aga majja sisenemise ära. Esmalt pidid nad õues üleriided seljast võtma, toidukotid auto kõrvale jätma ja seejärel koos selga jäänud riietega otse tuppa dušši alla minema. Dušši all koorisid vanemad endal riided seljast ja panid need koheselt pesumasinasse pesema.

Dijana aga desifitseeris kõik kilekottides olevad toiduained põhjalikult ära ning alles seejärel tõi toidud tuppa. Kõik pakendid, mis vähegi võimalik, viskas Dijana aga kohe ära.

Naine tõdeb, et positiivne on vähemalt see, et poodides on kaup jälle laialt saadaval. Vahepealsel perioodil oli suhkur ja jahu igalt poolt ära ostetud.