Kristi Ojasaar toob Itaaliast luksuslikke rannariideid

Buduaar saatejuht ja moetoimetaja Kristi Ojasaar toob koos ettevõtlike sõbrannadega Eestisse luksuslikke BonBon rannariideid. Itaalia moodsad rannariided on osaliselt valmistatud käsitööna. Tegemist on unikaalse disainiga. Mugavatel ja kvaliteetsetel bikiinidel on kasutatud litreid, kivikesi, rannakarpe, helmeid. Esimesed tooted jõudsid Eestisse juba aasta alguses ning neid kasutati ka  Buduaar Shoppingu  kevadajakirja pildistamisel. „ Need valged bikiinid, mis on Laura Kõrgemäel ajakirja moeseerias seljas, on ka minu lemmikbikiinid, mida suvel kandma hakkan”, räägib Kristi. 

Buduaar saatejuht ja moetoimetaja Kristi Ojasaar toob koos ettevõtlike sõbrannadega Eestisse luksuslikke BonBon rannariideid. Itaalia moodsad rannariided on osaliselt valmistatud käsitööna. Tegemist on unikaalse disainiga. Mugavatel ja kvaliteetsetel bikiinidel on kasutatud litreid, kivikesi, rannakarpe, helmeid. Esimesed tooted jõudsid Eestisse juba aasta alguses ning neid kasutati ka  Buduaar Shoppingu  kevadajakirja pildistamisel. „Need valged bikiinid, mis on Laura Kõrgemäel ajakirja moeseerias seljas, on ka minu lemmikbikiinid, mida suvel kandma hakkan”, räägib Kristi. 
BonBon rannariideid saab osta Tallinnas Bora Bora putiigis ja Kristi ütleb, et müügikohtade arv on lähiajal laienemas.  Kollekstiooni kuuluvad eripärased trikood, bikiinid, rannaseelikud, kaftanid, rannakleidid ja pantaloned.

 

/Kadri Veisner/