Midagi head buduaarikatele: ajakirja aastatellimus superhinnaga ja priipääs Ilu Sõnumile!

Midagi head buduaarikatele: ajakirja aastatellimus superhinnaga ja priipääs Ilu Sõnumile!

Armas Buduaari sõber, suvi hakkab varsti läbi saama ja see on hea uudis kõigile ajakirja Buduaar Shopping fännidele! Nimelt ilmub juba septembri alguses uus 316 lk paksune trendikas Buduaari sügisnumber, mis on tulvil tarka šoppinguinfot ja lahedat lugemist. Ajakiri on võitnud väga paljude eestlannade südamed – kas sinul on juba ajakirjatellimus vormistatud?

Armas Buduaari sõber, suvi hakkab varsti läbi saama ja see on hea uudis kõigile ajakirja Buduaar Shopping fännidele! Nimelt ilmub juba septembri alguses uus 316 lk paksune trendikas Buduaari sügisnumber, mis on tulvil tarka šoppinguinfot ja lahedat lugemist.  

Ajakiri on võitnud väga paljude eestlannade südamed – kas sinul on juba ajakirjatellimus vormistatud?

Nüüd on meil sulle häid uudiseid: kui vormistad tellimuse augustikuu jooksul, maksab aastatellimus vaid 10.90 € (poest ostes läheb 15.60 €) ja ajakiri jõuab sinu postkasti juba septembri alguses! Lisaks kingime kõigile augustis tellijatele ka priipääsme Ilu Sõnumile, mis toimub 5.-7. oktoober 2012.

Kingiidee! Kui soovid sõbrannale mõnusat üllatust teha, siis kingi talle Buduaari ajakirja aastatellimuse kinkekaart. Selleks saada pärast tellimuse vormistamist kiri kinkekaardi sooviga aadressile info@buduaar.ee.

Tellimuse saad vormistada SIINPakkumine kehtib augusti lõpuni.

 

Mõnusaid lugemiselamusi!

 

 

Buduaar.ee