PALJU ÕNNE! Pierce Brosnani elus leidis hiljuti aset suur sündmus

Tuntud Iiri näitleja Pierce Brosnan on oma teise naise Keely Shaye Smithiga koos olnud üle kahekümne aasta. Hollywoodi mõõdupuu järgi on tegemist väga pika liiduga. Hiljuti tähistas paar oma elus suurt sündmust, kirjutab Daily Mail. 

Kuigi Brosnan on kehastanud filmides naistevõrgutajaid ning võiks eeldada, et ka päriselus on ta naistemees, siis tegelikult pole see tõsi. Brosnan on tegelikkuses väga pühendunud abikaasa ja isa. Alles hiljuti jäi 65-aastane näitleja koos oma naise Keelyga kõmufotograafide kaamerasilma ette, kui nad jalgratastega sõitsid. Paar nägi üheskoos välja väga õnnelik. 

Paarike kohtus 1993. aastal Mehhikos ning sestsaadik on nad lahutamatud olnud. 

Brosnan on varasemates intervjuudes rääkinud, et Keely on suurepärane naine, keda ta ei vahetaks iialgi ühegi kõhnema ega noorema vastu. “Mu naine on väga elujõuline, ta armastab elu. Tema tugevus on aidanud mind mustadest aukudest välja, olen selle eest talle tänulik,” sõnas mees.

Hiljuti tähistas paar suurt sündmust. Nimelt on nad 25 aastat üheskoos sama rada tallanud. Tähtsa sündmuse puhul kirjutas Pierce sotsiaalmeediasse: “Aitäh sulle nende viimase 25 õnneliku aasta eest.”