Pruutpaar esitas pulma tulemata jätnud külalistele korraliku arve

Pulma minemata jätmine on küll väga ebaviisakas, aga peolt puudunud inimestele arve esitamine pole kindlasti selle ebameeldiva olukorra lahendamiseks kõige parem viis. Andover’is, Minnesotas elav Jessica Baker sattus paraku just sellisesse situatsiooni. 

Pulma minemata jätmine on küll väga ebaviisakas, aga peolt puudunud inimestele arve esitamine pole kindlasti selle ebameeldiva olukorra lahendamiseks kõige parem viis. Andoveris, Minnesotas elav Jessica Baker sattus paraku just sellisesse situatsiooni. 

Kodune ema ja tema abikaasa plaanisid oma nõo pulmas osaleda, kuid paraku hüppas nende last hoidma pidanud vanaema viimasel hetkel alt ära ning seetõttu jäi paarikesel pulma minemata. “Kutsel oli konkreetselt kirjas, et lapsed pole sellel peol teretulnud,” lisas Jessica. 

Mõne nädala pärast said peolt puudunud külalised noorpaarilt arve, mis sisaldas nende jaoks tellitud toitu ning teeninduskulusid. “Olin šokeeritud nähes, et söömata jäänud toidu ning saamata jäänud teeninduse eest on meile 75 dollari suurune arve saadetud.” 

Lisaks oli arvele lisatud märkus, et noorpaar ootab selgitust ning vabandust pulmast puudumise eest. 

Baker postitas oma loo Facebooki ning tema lugu kogus kiiresti erinevaid kommentaare. 

Naine ei plaani noorpaari esitatud arvet tasuda, küll aga kaalub ta olukorra lahendamiseks teisi variante. “Üks mees kirjutas minu Facebooki postituse kommentaariks hea soovituse: peaksime need 75 dollarit heategevusele annetama ning värskele abielupaarile selle kohta tšeki esitama.” 

 

edition.cnn.com