Staaride kõige ebaõnnestunumad suhtenõuanded

Staaride kõige ebaõnnestunumad suhtenõuanded

Me kõik arvame, et teame suhetest üht-teist ja päris kindlasti proovime lohutada sõpru, kui neil armuelus keerulised ajad on. Kuulsused pole ses osas mingiks erandiks, kuid tihti kipuvad nende nõuanded veidi kummalised olema. Siin on halvimad neist.

Me kõik arvame, et teame suhetest üht-teist ja päris kindlasti proovime lohutada sõpru, kui neil armuelus keerulised ajad on. Kuulsused pole ses osas mingiks erandiks, kuid tihti kipuvad nende nõuanded veidi kummalised olema. Huffingtonpost reastas halvimad neist.

Gwyneth Paltrow
Näitlejanna on oma sõpradele üpris kummalist nõu andnud. Nimelt olevat tal kombeks abikaasa Chris Martiniga kõik tülid nii-öelda vastupidiseks pöörata. “Kui mehe peale tulivihane oled, käitu vastupidi. Külva ta armastusega üle ja tee suuseksi,” soovitavat staar.

Adam Levine
Levine soovitab sõpradel oma kaaslast proovile panna, et kindlaks teha, kas tolle süda on õiges kohas. “Mõlemad riietume väga peenelt, võtan ta tema kodust peale ja viin McDonaldsisse. See rokib tüdruku maailma ikka kõvasti! Näitab, kas ta peab oluliseks sind või seda, kas sul on raha kallite restoranide jaoks,” soovitavat staar. Või nii … No hea küll.

Patti Stanger
Staar soovitab kõigile minna kohtama alles siis, kui kaal on võimalikult madalale langetatud. Samuti propageerib ta erinevaid iluoperatsioone, et end vastasele “söödavamaks” muuta. “Suurus 8 ei ole see, millega mehi võluda. Suurus 2 peal võime me juba asjast rääkida. Samuti soovitan kaaluda kõiki süste ja keemilisi koorimisi, ainult nii suudad mõne mehe ära võluda,” pidavat staar oma sõpradele soovitama.

Uma Thurman
Näitlejanna, kes alati on valmis oma sõbra raskel hetkel ära kuulama, peab end nii profiks, et jagab suhtenõu ka ajakirjaveergudel. “Meestega kontaktiloomine näib üha raskemaks muutuvat, eriti küpses eas. Kuid mina soovitan kehvade valikute vahel valides eelistada suhteks meest, kes sind petab, kui seda, kes tualetis vett ei tõmba,” õpetab Uma. Ohoo, kust see nüüd tuli? Kas isiklikud kogemused?

Julie Delpy
Näitlejatarile meeldib jagada suhtenõuandeid meestele. Esquire´i veergudel on ta ka avalikult soovitusi jaganud. “Naistele on vaja, et mehed oleksid alati kättesaadavad, kuid me ise ei pruugi igal hetkel telefoni vastu võtta. Muidugi on see topeltstandard, aga noh … kui sul on midagi öelda, saada sõnum,” soovitab ta.

Megan Fox
Kui sõbrannal suhe endast noorema mehega lörri on läinud, on Megani lohutus üks: 20ndates mehed pole mehed. “See on ajaraisk. Neil pole midagi pakkuda, nad on igavad vestluskaaslased ja täiesti ebaküpsed tegelased,” on ta seisukoht. Megan, kas mõni 20ndates mees on sulle kõvasti haiget teinud?

Ke$ha
Staari nõuanded on kohati pisut äärmuslikud ega pruugi kõigile sobida. Lahkuminekust soovitab ta üle saada nii: “Kirjuta lahkuminekust laul, naeruväärista teda, tee sellest üleilmaline hitt ja siis amele mõne kuuma habetunud mehega kõigi nähes!” Või sedasi siis …