Tatjana ei põe musta masendust!

Meile NightLight Duost (kui veel mäletate) tuntuks saanud pop-laulja Tatjana Mihhailova, keda  täna kutsutakse esinejanimega JZ Belle on üsna põnevat radapidi edasi liikunud. "Alustasin laulmise ja tantsimisega juba 4. aastaselt", meenutab praegu põhiliselt muusikalides esinev Tatjana.

Meile NightLight Duost (kui veel mäletate) tuntuks saanud pop-laulja Tatjana Mihhailova, keda  täna kutsutakse esinejanimega JZ Belle on üsna põnevat radapidi edasi liikunud. "Alustasin laulmise ja tantsimisega juba 4. aastaselt", meenutab praegu põhiliselt muusikalides esinev Tatjana. Lisaks suurepärasele viisipidamisele oskab ta ka hästi tantsida, täna on tema töö paljuski seotud tantsujuhtimisega, on ju laulja lõpetanud Viljandi Kolledži samanimelise eriala. Ta on ka eelmise aasta Superstaare nõustanud lavalises liikumises ning aidanud neil endid kehakeele abil paremini väljendada. Viimati on Tatjanat nähtud muusikalides "Tutvusmiskuulutus" ning "Fantoom", kus tema tegelaskuju on selgesti äratuntav ning kaasakiskuv.

Tatjana näeb alati ükskõik, kus me teda ka ei kohtaks, väga moodne ja hea välja. Buduaar, kui moe- ja iluhuviline, püüabki välja uurida, milliseid nippe Tatjana selleks kasutab.

Tuleb välja, et noor laulja ei hooli moest üldsegi: "Ma ei jälgi pingsalt moodi, pigem kannan neid asju, mis mulle meeldivad ning mis minu enda arust mulle ka sobivad". Tantsijatar räägib, et kuna Eestis on rõivaste valik siiski kesine, käib ta oma šoppingutuure tegemas pigem kusagil välismaal. Samas hädapärast on teksaseid ja toppe ka Eestist ostetud. "Viimati ostsin endale musta värvi mantli, mida olin otsinud juba päris tükk aega. Küll ei olnud materjal õige või siis jälle polnud õiget istuvust, ka lõige polnud alati see, mida endale ette kujutasin. Kuid nüüd on mul see olemas, täpselt see õige ning ühtlasi ka hetkel mu lemmikuks rõivaesemeks” räägib meile Tatjana oma mantlijahist. Värvide suhtes on tema suureks lemmikuks must. “Ma ei usu neid jutte, kui väidetakse, et inimesed, kes armastavad käia musta tooni rõivastes, on negatiivsed ja masendunud, see ei vasta tõele sest mina seda kindlasti pole!" ütleb Tatjana keerutades samal ajal ümber näpu oma punast värvi hobusesaba. "Minu moenipiks teile oleks see, et kandke just seda, mis on sinu arust sulle sobiv ning milles tunned ennast mugavalt, mood pole siinkohal üldse nii oluline" soovitab Tatjana lõpetuseks Buduaari lugejatele.

Kuidas on lood Sinuga, kas jälgid moodi või hoopis mugavust?