Uku Suviste: Ma ei pea end stiilseks meheks!

Buduaar.ee lugejad valisid  muusik Uku Suviste üheks stiilsemaks Eesti meeskuulsuseks. Napilt rokkar Tanel Padarile alla jäänud Uku Suviste end siiski stiilseks ei pea.

Buduaar.ee lugejad valisid  muusik Uku Suviste üheks stiilseimaks Eesti meeskuulsuseks. Napilt rokkar Tanel Padarile alla jäänud Uku Suviste end siiski stiilseks ei pea.

Uurisime paljude lemmiku käest, et milline on tema ilunipp ja kuidas ta suhtub moodi ja sellega seonduvasse stiilitunnetusse. „Ilunipp on ehk rohkem naiste teema ja stiilseks meheks ma ennast väga ei pea. Riiete valimisel on mul mingi klassikaline maitse välja kujunenud, kuid kahtlen, et see moega kaasas käib,” jutustab muusik.

Klassikalise maitse all peab Uku silmas tagasihoidlukumat ja turvalisemat riietust. „Saan riiete soetamisega väga ilusti hakkama ja argielus stilisti ma ei vaja. Siiski pean ütlema, et väga väljakutsuvalt ja ekstravagantselt ma ei riietu,” räägib mees.

Uurisime Uku käest, kuidas tema suhtub kiiresti levivasse Hollywoodi trendi, kus ka mehed enda kulme kitkuvad ja igapäevaselt meiki teevad: “Televisioonis tehakse eranditult kõigile mingi meik ja ka teatrilaval, kuid ma ei usu, et mingit kontserti andes või tavaelus peaks mees seda tegema.”

Kõik, kes tahavad siiski oma silmaga näha, kui stiilne Suviste on, võivad minna 18. aprillil kell 23:00 Moskvasse.  Seal esitleb Uku enda uut singlit ja annab mõnusa kontserdi.

Uku singlit võid kuulata SIIT!

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja