USKUMATU, MIS JUHTUS: ROB KARDASHIAN jääb oma pisibeebist ilma?

USKUMATU, MIS JUHTUS: ROB KARDASHIAN jääb oma pisibeebist ilma?

Kardashianite suguvõsas draamast puudu ei ole, ent sel korral on segaduse keskmes hoopis klanni ainus meessoost esindaja, Rob Kardashian ja tema kihlatu Blac Chyna. Rob ja Blac said selle aasta 10. novembril imearmsa pisibeebi vanemateks ning nüüd, pisut enam kui kuu aega hiljem, tundub justkui kogu suhe oleks varemeteks kokku kukkunud.

Kardashianite suguvõsas draamast puudu ei ole, ent sel korral on segaduse keskmes hoopis klanni ainus meessoost esindaja, Rob Kardashian ja tema kihlatu Blac Chyna. Rob ja Blac said selle aasta 10. novembril imearmsa pisibeebi vanemateks ning nüüd, pisut enam kui kuu aega hiljem, tundub, justkui kogu suhe oleks varemeteks kokku kukkunud.

Nimelt väidab allikas, et Blac ei armasta Robi ja peab teda paksuks laisaks ebakindlaks väärtusetuks meheks, kes on tegelikult hoopis gei. Daily Maili andmetel oli Rob see, kes sundis Blaci rasedaks jääma ning süüdistas teda kogu raseduse vältel petmises. Naine on südameni pettunud ja tunnistab, et ta enam ei jaksa sellise mehega koos elada, seega võttis ta nende ühise tütre ja pakkis oma asjad.

Tütar Dream nägi ilmavalgust planeeritud keisrilõike abil ning veel mõned nädalad tagasi tundus, et Robi ja Blaci suhtes on kõik korras ning vaikselt mõeldakse juba ka pulmadele.

Kas tegu on meediatrikiga, et võita tähelepanu või on Blac tõepoolest otsustanud Robi maha jätta, selgub peagi.

Allikas: dailymail