Võitja loositud! Buduaari naised lähevad kaltsukatuurile

Buduaari naised lähevad kaltsukatuurile. Kaltsukatest võib leida glamuurseid kalliste brändide rõivaid või stiilseid vintage-riideid või asju, mis on ainulaadsed ja mida teistel pole. Tihti on just väikeste kohtade second-hand´id, kuhu niisama lihtsalt ei satu, just need kõige ägedamad. Ning selleks, et teada, kus asuvad Eesti kõige kihvtimad kaltsukad, ootame lugejate abi.

Tagasi artikli juurde

46 kommentaari

 • carlette

  carlette

  Mina olen oma lemmikud leidnud, Baltijaama ja keksturu kaltsukad. Ise olen sealt väga palju head leidnud, kleidid, pluusid, joped, jalanõud jpm.
 • SweetAy
 • tulikuum

  tulikuum

  Siin keegi mainis Tõrva kaltsukat, jep, kui lõuna poole satun ,siis Tõrvas tuleb alati kaltsukad läbi sorida :D Tallinnas on mul väga joppand Balti jaama turul. Tartus HOT on äge - sealt sain kella 2 euri, hiljem kellasepa juures selgus, et puhtast kullast ja praegu väärt ca 2000 euri - not bad at all :)
 • naine- kaltsukaid ei armasta

  naine- kaltsukaid ei armasta

  No loen ja imestan, mõni totu arvab, et kaltsukatest saab originaalse Louis Vuittoni koti?! Peab ikka sõgedaid olema..
 • janne

  janne

  Toreda vintage pluusi avastasin Riiast. Pood asub kohe bussijaama lähedal.
 • Valentina

  Valentina

  Aeg ajalt käin Pärnus Riia mnt kaupluses. Paar head leidu olen sealt saanud, üks lemmik leidudest oli Christine Collectioni armas roosa kudum vest ja üks hea leid oli peaaegu uued Merrell meeste botased, äi sai need omale ja oli igati rahul.
 • lleennuu

  lleennuu

  Nõmmel raudtee tnv on Leiumeka. Marja poe taga mustamäel/kristiines on USA today ning sama keti pood asub ka Tallinn Väikse rongijaamas. Ilusad kleidid on kõik sealt pärit :)
 • Pitsik

  Pitsik

  Käisin Võrus ükskord eelmisel suvel puhkamas. Seal olid lahedad väiksed kaltsukad, astusime esimesse ettejuhtuvasse ja palusime pärast shopingut järgmisse juhatada. Terve sületäie korralike lasteriiete eest maksin 8 eur.
 • Hel

  Hel

  Tartu parim kaltsukas on kindlasti Kuperjanovi tänava Hot. Viimane leid, mille üle väga väga rõõmustasin oli rootsi disaineri Ida Sjöstedti eestnööbitav teksakleit, kusjuures nööbid olid kuldsed, tähtede ja kuu kujulised ja kleit oli mulle täpselt paras - just nagu minu jaoks õmmeldud :) Viljandis on parim kaltsukas just Sakala keskuse kõrval, kuigi sinna on hakanud kogunema ka palju ebakvaliteetset masstoodangut. Viimane leid sellest kaltsukast oli Laura Ashley lühike sinine mantel, mis maksis vaid 5 eurot.
 • Ing

  Ing

  Kuressaare Maret oli kindlasti aastaid üks Eesti paremaid kaltsukaid, aga kahjuks viiamsel ajal tuleb sealt tühjade kätega lahkuda....
  käekottide-kingade valik on alla arvestust, riided vaid odav kiirmood, ka lastele pole enam midagi kenat.
  Oeh, ja mida kõike ma sealt varem kokku ostsin..... ja siis leidus tõesti originaaltoodangut vintage YSL-ist Cavallini.
  LV koti leidmine kalstukast juba minu meelest tähendab automaatselt vuhvlit. neid on ju massiliselt igas kaltsukas, kaugelt näha juba millega tegu. loogiliselt mõeldes, kas tõesti arvate, et kõik rikkurid on oma LV kotid viinud taaskasutusse? ja tänapäeva vuhvlid on nii hästi ju järgi tehtud (seeria numbrid sees, tähised lukkudel jms). aga see on juba omaette teema

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!