MARGE TAVA rääkis ametivahetusest, pulmaprojektist ja värskest ajakirjast

MARGE TAVA rääkis ametivahetusest, pulmaprojektist ja värskest ajakirjast
Buduaar

Buduaaril on ilmunud värske number, mis kostitab väärt sisu ja erakordselt kaunite visuaalidega. Star FM-i hommikuprogramm võttis ühendust ajakirja peatoimetaja Marge Tavaga ja uuris lähemalt, mida põnevat saab uuest numbrist lugeda ja kuidas edeneb Buduaari suurejooneline pulmaprojekt.

Viisteist aastat Buduaari peatoimetaja ja tegevjuhina ametis olnud Marge Tava teeb õige pea elus kannapöörde ja võtab vastu uued väljakutsed. Tema sõnul on tal juba viimased kümme aastat olnud kuskil südames mõte, et võiks veel midagi teha, mistõttu asubki tema positsioonile aprillikuust uus inimene. Seda, mida naine täpsemalt tegema hakkab, ta veel öelda ei oska, kuid kinnitab, et elu ei lõpe ühe ametiga ja uus väljakutse saab raudselt põnev olema.

Buduaaris on endiselt käimas suurejooneline pulmaprojekt, mille raames korraldatakse ühele õnnelikule paarile 20 000 euro väärtuses pulmapidu. Ankeete saab saata 22. märtsini. Marge sõnul on tänaseks võistlustules ca 150 ankeeti ja tuleb aina juurde. Õnnelik võitjapaar selgub 15. aprillil. Kuigi pulmade korraldamine on täies hoos, siis Marge kannab pigem ideede generaatori rolli ning pulmakorraldusega tegelevad oma ala spetsialistid.

Äsja ilmus ajakirja Buduaar värske number, milles annab oma esimese suure intervjuu TV3 tegevjuht Signe Suur. Palju on kauneid pilte ja mõtisklema panevaid lugusid. Muuhulgas on ilmunud lugusid peatoimetaja enda sulest. Ühes neist  on juttu sellest, kuidas oma murede eest ära joosta. Nimelt on Tava väga suur jooksusõber: “Iga kord kui mul mingi jama on lahendada, siis ma jooksen nagu Forrest Gump ja pea on kohe tühi,” räägib ta. Naise sõnul on sellest suur abi ja kui sa füüsiliselt jooksed, siis mentaalselt oled sa paigal. Värskesse ajakirja saad piiluda SIIN.

Kuula täispikka intervjuud Star FM-i hommikuprogrammist!

Sarnased artiklid