Kas Britney tahab Playboy kaanestaari lesbi- sõbrannaks?

Ameerika detsembrikuu Playboy esikaanel on 21. oktoobril 1980 Los Angeleses sündinud Hollywoodi viimase aja üks kuumimaid seks-staare Kimberly Noel Kardashian. Kimberly on jurist Robert Kardashiani üks kolmest tütrest. Kimberly ema on manager. Ameerika üks menukamaid meelelahutustelevisioone E! eesotsas saatejuhi ja produtsendi Ryan Seacrestiga hakkasid augustis tootma Kimberly isiklikku seriaali: "Keeping Up With The Kardashians". Lisaks telesaatele on Kimberly osanik kaupluses Dash, mida ta juhib koos õdede Kourtney ja Khole´ga.

Kim Kardashian poseeris Playboyle vaid ühel põhjusel: "Ma tegin seda sellepärast, et ma ei ole üks nendest keppjalg-kõhnadest tüdrukutest keda Ameerikas iga päev näidatakse. Mul lihtsalt tekkis tunne, et tänapäeva tüdrukud peaksid ka nägema milline tavaline keha välja näeb."

Kim, kes alguses ei soovinud alasti poseerida ütles, et tema ema põhimõtteliselt surus teda ajakrjale poseerima. "Minu ema praktiliselt tõukas mind seda tegema. Ma arvan, et ta proovib elada oma elu natukene läbi minu."

Sellele kuulujutule aga, et Britney Spears tahab Kim´i vastas ta nii: "Ta ütles, et ta armastab mind ja minu tagumikku ja ta tahaks olla minu lesbisõber?!" "See ajas mind totaalselt närvi ja endast välja. Mis ma saaks sellele muud vastata kui et ´tänan ei´" ning lisas peale väikest pausi "Tegelikut, võibaolla ma teeksin seda miljoni dollari eest".

Kas Britney tegelikult ka ütles nii? Me avame, et see on jälle üks nendest asjades, mida inimesed lihtsalt välja mõtlevad, vahendab Entertainmentnews.

 

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/