Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Kolmapäev, 22. jaanuar

Luule, Luuli 

Telesaated
TV3
 • 04:50 Seitsmesed: Duubel
 • 18:45 Seitsmesed uudised
 • 19:20 Seitsmesed: Duubel
 • 20:00 Kallis, sa oled kosunud
Lisaks..
TV6
 • 18:30 Perepea
 • 19:00 Suure paugu teooria
 • 19:30 Suure paugu teooria
 • 20:00 Perepea
Lisaks..
3+
 • 18:55 Крепостная
 • 19:55 Крепостная
 • 21:00 Смотрящая вдаль
 • 22:05 Империя
Lisaks..
All Media Baltics
Horoskoop jäär

Sa oled edulainel aga tunned hirmu, et kõik see võib muutuda. Muidugi võib, sest midagi pole siin ilmas püsivat. Vaata olukorda nagu surfar- mitte nina ette aga kaugusesse, siis ei tekita väikesed lained sinus hirmu.

Horoskoop sõnn

Kui andsid lubaduse, siis pea sellest kinni ja ära kahetse. Küll tuleb uus võimalus uusi lubadusi anda ja vanu muuta.

Horoskoop kaksikud

Kõik ei lähe alati nii nagu loodad. Aga kui proovid ühe korra veel, siis on väga suur tõenäosus, et sel korral läheb paramini.

Horoskoop vähk

Sõltumata sellest, kas sa mõtled, et saad sellega hakkama, või mõtled, et ei saa sellega hakkama- mõlemad on õiged vastused. Otsusta ära ja liigu edasi!

Horoskoop lovi

Inimesed on suurim väärtus su elus! Sa ei saa kõikidele piisavalt tähelepanu pöörata. aga pööra täna kas või neile, kellele oled seda pisut võlgu.

Horoskoop neitsi

Sinu loomulik sära ja sarm võtab kellelgi jalad nõrgaks. Kasuta siis olukord ära ja palu temalt, mida oled ammu soovinud.

Horoskoop kaalud

Sa võid olla armunud, aga see ei muuda olematuks minevikku ja tulevikku. Vaata hoolikalt üle, kas suures pildis on ikka kõik paigas?

Horoskoop skorpion

Naudi seda, et kõik on tegelikult ju korras. Ära otsi vastuseid, see paneb su vaid asjatult muretsema.

Horoskoop ambur

Tõmbad vastassugu ligi nagu magnet, aga arvesta, et see võib eemale peletada kellegi, kelle jaoks magnetid on turn-off. Kas mängida kassi ja hiirt või mängida kodu- see on sinu valik täna.

Horoskoop kaljukits

Kui homme ärkad, siis mõtle, et see päev on täiesti eraldi elu. Ja ülehomme ka! Ela nädal aega iga päev nagu uut eluringi ning sa leiad enda ärevasse hinge rahulduspakkuva ja põneva vastuse, mis kannab sind pikki aastaid.

Horoskoop veevalaja

Valetada on nii kerge, aga oled sa mõelnud, mis on selle tagajärg? See on nagu võlg, mida sa jääd pikaks ajaks kandma inimeste ees, kellele valetasid, ja asjade ees, mille kohta valetasid. Kui sa ei saa vana valet puhtaks pesta, siis ära uusi juurde tee.

Horoskoop kalad

Sinu elus on kõige keerulisem see, et kõige lihtsam on elu mõista tagasivaadates, aga elama pead sa ettepoole vaadakes. Seetõttu lepi sellega, et kõike ei olegi vaja mõista ja keskendu iga päev elu nautimisele.

Jälgi meid:

Lahedat lugemist

NENDE KOLME ISIKUOMADUSEGA inimesed saavad elus kõik, mida tahavad

Kuum NENDE KOLME ISIKUOMADUSEGA inimesed saavad elus kõik, mida tahavad 5

Miks mõned inimesed siin elus saavutavad kõik, mida nad tahavad ning nende elu tundub kõrvalt vaadates justkui imeline – kas tõesti on tegu õnnesärgis sündinud inimestega või on selle taga midagi muud? Tegelikkuses sõltub see, kui kaugele sa elus jõuad, hoopis sellest, milline inimene sa oled.

5 SAMMU ÕNNELIKU ELUNI: tee neid asju juba täna

Kuum 5 SAMMU ÕNNELIKU ELUNI: tee neid asju juba täna 4

Me kõik tahaksime olla õnnelikud ja elada iga päev nii, et tunded oleksid positiivsed, rõõmu jätkuks hommikust õhtuni ning negatiivsust ei oleks. Tegelikkuses on õnnelik olemine otsus! Ka raskes olukorras saab olla õnnelik. Ka kurvas hetkes võib tunda õnne. 

MIDA PALJASTAB sinu sünnikuu su voodielu kohta?

Kuum MIDA PALJASTAB sinu sünnikuu su voodielu kohta? 4

Kui sa usud tähtkujudesse ja nende mõjuvõimu sinu eluteel ning igapäevastes tegemistes, siis oled ilmselt lugenud ka vähemalt kümneid või isegi sadu erinevaid lugusid sellest, kuidas need sinu elu mõjutada võivad. Kuid oled sa mõelnud sellele, mida võiks paljastada sinu sünnikuu su voodielu kohta?