Me kasutame küpsiseid. Need aitavad meil teid meeles pidada!
Saan aru
Mis on küpsised?

Pühapäev, 19. september

Erna, Marna 

Telesaated
tv3
TV3
Lisaks..
tv6
TV6
Lisaks..
3plus
3+
Lisaks..
Jälgi meid:

Lahedat lugemist

UUS TREND: spreivitamiinid!

KASULIK UUS TREND: spreivitamiinid!

Populaarsust koguvad spreivitamiinid aitavad sul vitamiinidest saada suuremat kasu ning tugevdada oma immuunsüsteemi parema tervise, kaunite juuste, särava naha ja suurepärase enesetunde jaoks.

KAS SINU kõrvaklapp-nööbid saavad sellest testist läbi?

TESTI ISE! KAS SINU kõrvaklapp-nööbid saavad sellest testist läbi?

Üha enam kasutajate seas populaasust koguvad väikesed nööp-kõrvaklapid on oma võimsuselt ja helikvaliteedi poolest traditsioonilistest üle pea käivatest kõrvaklappidest peagi ette jõudmas. Oma nööp-klappide võimekuse saab nüüd igaüks spetsiaalse heliklipi abil ka ise proovile panna.

HUAWEI Freebuds 4 - kasutaja kõrvaga kohanduvad juhtmeta kõrvaklapid

ÄGE! HUAWEI Freebuds 4 - kasutaja kõrvaga kohanduvad juhtmeta kõrvaklapid

Huawei tõi äsja turule uusimad juhtmevabad kõrvaklapid – Freebuds 4 mudeli. Kui kaks aastat tagasi tutvustas ettevõte maailma esimesi avatud disainiga kõrvaklappe, millel oli ka mürasummutuse funktsioon, siis tänaseks on investeeritud mahukatesse arendustegevustesse ja uhiuued klapid pakuvad veelgi kõrgemat helikvaliteeti.

NIPINURK: KARMO KIVI selgitas, kuidas endale külluslikum elu luua

GENIAALNE NIPINURK: KARMO KIVI selgitas, kuidas endale külluslikum elu luua

Mindset coach Karmo Kivi korraldab järgmisel nädalal veebiseminari ”Rikkaks saamise teadus”. Ta teeb seda selleks, et muuta inimeste hoiakuid ning uskumusi rahast, et nad oleksid rahateemadel rääkides enesekindlamad. Kivi sõnul on eestlastel igapäevaseid piiravaid uskumusi täis ütlemisi üllatavalt palju – “raha ei kasva puu otsas”, “raha pole elus kõige olulisem”, “mul pole seda raha vaja”, “me ei saa seda endale lubada”, “meil pole selle jaoks vahendeid”, “raha on raske töö tulemus”, “rikkad on üleolevad” jne. Raha on oluline, sest loob vabaduse teha tegevusi, mida armastad ja soovid. Aitäh eest ei ole võimalik tasuda ka eluks vajalike elementaarsete asjade eest.

DAVE BENTONI 7 õpetust, kuidas endale hea elu saada

HUVITAV DAVE BENTONI 7 õpetust, kuidas endale hea elu saada

Dave Benton kirjutab oma raamatus “Olen see, kes olen”, et kui su lühikeses elus on nii palju erinevaid kogemusi, siis tead, et nii hea kui halb võib sinuga juhtuda kõigest silmapilgu jooksul. Sa võid jõuda paljude mägede tippu ja samamoodi kuristikku langeda. Sa võid kaotada kõige lähedasemaid ja leida palju uusi sõpru. “Ent aina kinnitan üht tähtsat tõdemust: ela igas hetkes, sest elus olemata pole millelgi tähtsust. See on and, mille saad sündides – mida sellega teed, on juba su enda asi,” kinnitab ta.